O firmie

Pracownia rentgenowska Oral-Dent została założona w 1989 roku jako pierwsza w regionie pracownia specjalizująca się w diagnostyce stomatologicznej. Od początku funkcjonowania firma świadczy usługi najwyższej jakości i dba o kompleksową obsługę klienta przy jednoczesnym zapewnieniu mu maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki temu dziś Oral-Dent należy do najlepszych pracowni rentgenowskich, jakie istnieją na krakowskim rynku. Posiada bardzo dobrą opinię oraz olbrzymią renomę zarówno wśród pacjentów jak i lekarzy stomatologów. Od prawie trzydziestu lat  Oral-Dent cały czas rozwija się idąc z postępem czasu i  w oparciu o najnowsze technologie.

Zapraszamy do pracowni przy ul. Kieleckiej 17,  gdzie dysponujemy tomografem i-Cat  i RayScan oraz  na os. Słoneczne 16, gdzie pracujemy na tomografie Carestream.

Obecnie wykonujemy wszystkie badania z zakresu radiologii stomatologicznej w systemie cyfrowym. Dysponujemy sprawdzonymi oraz najnowszymi aparatami do tomografii komputerowej twarzoczaszki. Tylko w naszej pracowni znajdą Państwo tomograf o polu obrazowania 17cm x 24 cm (Kielecka 17) przy zachowaniu ponad 10x niższych dawek od konkurencyjnych tomografów ogólnodiagnostycznych obejmujących badaniem całą głowę. Oferujemy też badania endo CT 5cm x 5cm w rozdzielczości HD.

Współpraca z lekarzami radiologami umożliwia opisywanie badań.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają wymagane w Polsce świadectwa jakości i zostały dopuszczone prawnie na rynek polski, co zostało potwierdzone przez Inspektorat Wojewódzkiej Stacji  Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

Zgodnie z najnowszymi wymogami regularnie przeprowadzamy w naszej pracowni wymagane testy aparatów rentgenowskich oraz wszystkich urządzeń dodatkowych sprawdzające szczegółowo poprawność i bezpieczeństwo pracy. Dzięki temu możemy utrzymywać standard naszych usług na najwyższym poziomie stale zapewniając naszym pacjentom maksymalny poziom bezpieczeństwa radiologicznego.

ZAMÓW SKIEROWANIE